34 minutiga 4 väravat löönud ManU sai napi võidu

Mariel Gregor
Robin van Persie väravat tähistamas.
Robin van Persie väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Manchester United 4:3 Readingu meeskonna, kusjuures kõik väravad löödi avapoolajal.

Hal Robson-Kanu viis Readingu 8. minutil juhtima, ent juba 16. minutiks juhtis 2:1 ManU (täpsed olid Anderson Oliveira ja Wayne Rooney). Seejärel viisid Adam Le Fondre ja Nicky Shorey Readingu taas eduseisu, ent Rooney ja Robin van Persie väravad andsid ManU-le poolaja lõpuks 4:3 eduseisu. Rohkem selles kohtumises väravaid ei löödudki ning ManU saigi 4:3 võidu.

ManU on ka 36 punktiga liiga liider, Evertoniga 1:1 viiki mänginud Manchester City on teine (33 punkti).