Vassiljev ja Amkar said järjekordse kaotuse

Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Toomas Huik

Eesti jalgpallikoondislase Konstantin Vassiljevi koduklubi Permi Amkar on sügavas mõõnas - koduliigas kaotati taas, seekord 0:2 Samaara Krõlja Sovetovile.

Kodus mänginud Amkar jäi juba kuuendal minutil kaotusseisu, kui kaitsja Ivan Tšerentšikov saatis palli oma väravasse. 38. minutil lõi Aleksandr Jelisejev külaliste teise värava ning kolm minutit hiljem läks Amkari seis päris hulluks, kui Andrei Semjonov sai teise kollase kaardi ja saadeti platsilt minema.

Teisel poolajal rohkem väravaid ei nähtud ja Amkar pidi viimase seitsme mängu jooksul vastu võtma juba kuuenda kaotuse. Vassiljev viibis platsil kõik 90 minutit. Amkar  on nüüd 19 punktiga liigatabelis 12. kohal, enne tänast seitse mängu järjest kaotanud Krõlja Sovetov kerkis 16 punktiga nende järele 13. tabelireale.