Wisla jättis Pareiko pingile, kuid sai ikka suure kaotuse

Sergei Pareiko.
Sergei Pareiko. Foto: SCANPIX

Eesti koondise esiväravavaht Sergei Pareiko jäi esmakordselt sel hooajal Krakowi Wisla põhikoosseisust välja. Hästi see meeskonnale ei lõppenud, sest Lubini Zaglebielt saadi võõral väljakul 1:4 kaotus, vahendab soccernet.ee.

Zaglebie oli enne seda vooru Wislast tabelis tagapool, kuid tänases mängus haarati juba 16 minutiga 3:0 edumaa. Teise poolaja alguses lõid nad ka neljanda värava ning Wisla auvärava sepistas Lukasz Gargula alles neljandal lisaminutil.

Wisla langes teise järjestikuse kaotuse järel Poola kõrgliiga 16 klubi konkurentsis 11. kohale, Zaglebie tõusis nendega samadele punktidele. Sergei Mošnikovi koduklubi Szczecini Pogon on 8. kohal ning peab oma 15. vooru kohtumise alles esmaspäeval.