Fernando Torres.
Fernando Torres. Foto: SCANPIX

Jaapanis peetaval klubide MMil sai Euroopa Meistrite liiga võitja Londoni Chelsea kindlalt 3:1 jagu Monterreyst ja tagas finaalikoha.

Chelsea vastaseks on finaalis nimekas Brasiilia klubi Corinthians, kes alistas eile teises poolfinaalis 1:0 Al-Ahly klubi. Poolfinaal Mehhiko klubi Monterrey vastu avas Juan Mata juba 17. minutil skoori ning teist poolaega alustas tabamusega Fernando Torres.

48. minutil andis Darvin Chavezi omavärav Chelseale juba 3:0 edu ning Aldo de Nigrise värav viimasel mänguminutil oli mehhiklastele nõrk lohutus. Finaal Chelsea ja Corinthiansi vahel algab pühapäeval, Eesti aja järgi kell 12.30.