Dmitrijev lõi Belgias järjekordse värava

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Artjom Dmitrijevi muljetavaldav väravaseeria Belgia tugevuselt kolmandas jalgpalliliigas sai laupäeva õhtul jätku, kui ta tegi skoori viiendas kohtumises järjest.

KV Turnhout jäi Olsa Brakelit võõrustades 9. minutil kaotusseisu, kuid endine Eesti noortekoondislane viigistas 20. minutil. 1:1 viigiga kohtumine ka lõppes, mis tähendas Turnhoutile 21 vooru jooksul alles seitsmendat punkti, kirjutab Soccernet.ee.

Kui meeskond jätkab suure vahega viimasel tabelireal, siis esiliigaklubist Royal Antwerpist laenul olev Eesti ründaja võib isikliku panusega vägagi rahule jääda. Viimases viies mängus, kus ta osalenud, on Dmitrijev löönud oma meeskonna kaheksast väravast koguni seitse. Ühtekokku on tal kirjas 17 mänguga 10 tabamust.