U-21 koondis sai kolmanda napi kaotuse

Marko Meerits.
Marko Meerits. Foto: Joosep Martinson / Õhtuleht

Eesti U-21 jalgpallikoondis lõpetas Peterburis toimuva Kubok Sodružestva alagrupiturniiri 0:1 kaotusega Läti eakaaslastele, mis tähendab alagrupi neljandat ehk viimast kohta.

Sarnaselt kahe eelneva mänguga murdus Eesti kaitseliin mängu viimasel veerandtunnil, kui 78. minutil õnnestus Kaspars Svaruksil lätlaste võiduvärav lüüa, vahendab Soccernet.ee.

Statistika põhjal oli mäng võrdne, kuid eestlastele sai saatuslikuks löögitäpsus, kuna 12 pealelöögist – sama palju tegid ka lätlased – lendas raamide vahele vaid üks.

Eestlaste alagrupi võitis täiseduga Valgevene, järgnesid Tadžikistan 6, Läti 3 ja Eesti 0 punktiga.