Elevandiluurannik alustas tiitlijahti raske võiduga

Yaya Toure (keskel) koos kaasltastega väravat tähistamas.
Yaya Toure (keskel) koos kaasltastega väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Aafrika jalgpallimeistrivõistlustel alustas turniiri võiduga suurfavoriit Elevandiluurannik, kes alistas D-alagrupi kohtumises 2:1 Togo meeskonna.

Elevandiluurannik asus kohtumist juhtima 8. minutil, kui täpne oli Manchester City tähtmängija Yaya Toure. Esimese poolaja teisel lisaminutil suutis Jonathan Ayite seisu viigistada, kuid viimane sõna jäi Elevandiluurannikule, kui 88. minutil tõi neile võidu Londoni arsenali ründaja Gervinho.

Alagrupiturniiri teises voorus kohtub Elevandiluurannik 26. jaanuaril Tuneesiaga.