Eerik Jago euroteekond lõppes Tel Avivis

Eerik Jago.
Eerik Jago. Foto: Andres Kalvik

Võrkpallur Eerik Jago koduklubi Loimaa Hurrikaani edutee Challenge karikasarjas jõudis eile õhtul lõpule Iisraelis, kui aheksandikfinaalis kaotati Tel Avivi Maccabile 0:3 (-23, -21, -24).

Kuna kodumängu oli kolme geimiga võitnud Soome meeskond, tuli mängimisele lisageim, mille Maccabi võitis 16:14, vahendab volley.ee.

Eerik Jago tegi kaasa terve mängu, tuues rünnakul kümme (50%) ja servil ühe punkti (3 viga), vatuvõtuprotsendid olid eestlasel 57/29. Matti Oivanen tõi 12 (+10), Aivars Petruševics 11 (0) punkti.

Kuldse geimini kulges ka Soome meisternaiskonna Salo Viesti kohtumine Calciti klubiga Sloveeniast (kodus 3:0, võõrsil 2:3). Lisageim kuulus Viestile 15:11, tagades Challenge Cup-il pääsu kaheksa parema hulka. Järgmiseks vastaseks on kad Poola või Ukraina klubi.