Tartu jätkab Balti liiga vahegrupis täiseduga, Pärnule kolmas kaotus

TÜ/Rock võitis eelmises Balti liiga mängus Sakalai meeskonna 103:60 (pildil Kristo Saage). Foto: Margus Ansu / Postimees

Korvpalli Balti liigas jätkab vahegrupis täiseduga Tartu Rock. Kolmas võit saadi kodus Valmiera vastu numbritega 69:62.

E-vahegrupis ei suutnud Pärnu aga võiduarvet avada, jäädes koduplatsil 58:70 alla Ventspilsile. Kaks mängu peeti ka Eesti meistriliigas, kus Rakvere Tarvas oli 93:75 üle Raplast, Valga alistas aga 72:50 tabeli viimase KK HITO.

Tarvas võidab Rapla vastu poolaja 52:42

Paraku ei võimalda Balti liiga tehnilised probleemid Tartu ja Pärnu mängude skoore siiani korralikult edastada. Vabandame.

Selget on niipalju, et Tartu võitis avaveerandi 18:14

Valga aina kasvatab edu, kolmanda veerandi viimastel minutitel on see juba 44:31

Rakvere ei saa aga Raplal eest ära - kui kolmanda veerandi lõpuni jääb neli minutit, on Tarva edu 59:54

Brandis Raley-Rossi ja Juris Umbraško vedamisel teeb Tarvas aga vahespurdi, kolmese tabab ka Maris Laksa ja Rakvere meeskond juhib enne kolmanda veerandaja lõppu 72:58

Pärnu kaotab Ventspilsile 58:70

Tartul on kahe mängu järel F-vahegrupis kahe võiduga täisedu nagu ka Valmieral. Šiauliai ja Sakalai on kaotanud mõlemad mängud.

Pärnu on E-vahegrupis kahe vooru järel ainsana võiduta, Ventspils on ühe mängu võitnud ja teise kaotanud. Grupi liider on kahe võiduga Riia Barons.