Joel Lindpere.
Joel Lindpere. Foto: Liis Treimann

Eesti koondise jalgpallur Joel Lindpere käis esmakordselt platsil oma uue koduklubi Chicago Fire'i eest.

Peatreener Frank Klopas kasutas hooajaeelses sõprusmängus Florida Gulf Coast University vastu 28 mängijat nimekirjas olevast 32st, andes kõigile mänguaega poole tunni jagu. Algkoosseisu kuulunud Lindpere mängis seega 30 minutit ja jõudis 18. minutil korra ka posti tabada. Eestlane tegutses keskpoolkaitsja positsioonil.

Fire võitis kohtumise 2:0, väravad lõid Dominic Oduro 39. ja Daniel Paladini 47. minutil. Fire peab oma järgmise sõprusmängu 30. jaanuaril MLSi meeskonna Columbus Crew vastu. MLSi põhihooaeg algab 2. märtsil, Fire kohtub päev hiljem võõrsil Los Angeles Galaxyga.

Mäng on täispikkuses nähtav ka Fire'i ametlikule YouTube'i kanalil, Lindpere postilöök on pildis 23. minuti paiku.