Joonas Vaino koduklubi kurb seeria jätkub

Mariel Gregor
Joonas Vaino Rakvere Tarva särgis.
Joonas Vaino Rakvere Tarva särgis. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Eesti noortekoondislase Joonas Vaino koduklubi Lahti Namika  sai nädalavahetusel Soome korvpalli meistriliigas 75:85 kaotuse Salon Vilpaselt ning jätkab tabeli punase laternana.

Tasavägise avapoolaja järel sai Lahti komistuskiviks taaskord kolmas veerandaeg, kui kolme minuti jooksul ei õnnestunud punktiarvet kasvatada ja vastased venitasid eduseisu kiiresti 12-punktiliseks, vahendab basket.ee.

Vaino sekkus 10,35  mänguminutiks, kogudes selle ajaga 2 punkti ja 3 lauapalli.

Lahti probleemiks tundub olevat vahetusmängijate nappus, sest pingilt lülitati mängu vaid kaks meest, sedagi lühikeseks ajaks - Vaino mängis 10 minutit ja panustas 2 punkti ning Jimi Koskinen 13,48 minutit ning lisas samuti 2 silma.