Bigbank jätkab võrkpalli kõrvalt ka kergejõustiku toetamist

Eelmise hooaja kergejõustiku Kuldliiga finaaletapp Kadriorus. Keskel Marek Niit

FOTO: Mihkel Maripuu

Bigbank jätkab koostööd MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubiga ning toetab 2013. aastal viit rahvusvahelise tasemega kodust kergejõustikuvõistlust. Eelmistel aastatel kergejõustiku Kuldliiga nimisponsor olnud pank on alates sügisest ka Tartu võrkpalliklubi peasponsor.

«Bigbank elab jätkuvalt kaasa Eesti sportlaste saavutustele ja soovib anda oma panuse kergejõustiku arengusse. Kui varasemalt toetasime kergejõustikku läbi Bigbank Kuldliiga sarja, siis tänavu on meie fookus viiel erineval kodumaisel võistlusel,» ütles Bigbank juhatuse liige Kaido Saar.

MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi juhatuse liige Mati Lilliallik tervitab panga otsust jätkata Eesti kergejõustiku toetamist. «Rõõm on tõdeda, et Bigbank on jätkuvalt kergejõustiku usku ja toetab mitme nimeka võistluse toimumist. Esimene neist on Martin Kutmani mälestusvõistlus, millega teeme sügava kummarduse tänaseks meie seast lahkunud legendaarsele kergejõustikutreenerile,» sõnas Lilliallik.

Martin Kutmani esimesed mälestusvõistlused toimuvad teisipäeval, 5. veebruaril algusega kell 18.00 Tartu Ülikooli Spordihoones. Talvehooaja eeldatavalt kõige kõrgetasemelisem kergejõustikuvõistlus toob Eesti publiku ette tugevaid atleete vähemalt kümnest riigist.

Lisaks toetab Bigbank eesootaval kevadsuvisel hooajal juba traditsiooniks kujunenud Gustav Sule, Valter Kalami ja Heino Lipu mälestusvõistlusi, mis leiavad aset vastavalt 28. mail, 2. ja 6. juulil ning paneb õla alla 20. augustil toimuvale Sillamäe kõrgushüppegalale.  

Tagasi üles