Chicago Blackhawks pidi vastu võtma hooaja esimese kaotuse

Chicago Blackhawks mängijad Duncan Keith (2) ja Jonathan Toews (19)
Chicago Blackhawks mängijad Duncan Keith (2) ja Jonathan Toews (19) Foto: SCANPIX

Jäähokiliigas NHL kaotas kolmapäeval selle hooaja esimesed punktid Chicago Blackhawks, kes pidi karistusvisete järel 2:3 alla vanduma Minnesota Wildile.

Matt Cullen viis Wildi juba 1,5 minutilise mängu järel juhtima, kuid hooaja esimesed kuus kohtumist võitnud Blackhawks läks Andrew Shaw ja Jonathan Toewsi väravatest omakorda 7. minutiks juhtima, kirjutab ERR Sport.

Teise kolmandiku avaminuti lõpus viigistas Cal Clutterbuck seisu ning kolmandal perioodi ja lisaajal enam väravaid ei visatud.

Bullitiseerias oli Blackhawksi poolel ainsana edukas Toews, Wildi poolel said õnnestumise kirja Zach Parise ja Cullen.