Pääs poolfinaali tõi Nigeeria koondislasele sisse 5000 dollarit

Salomon Kalou (keskel) ja John Obi Mikel veel kõrvuti Chelsea särgis.
Salomon Kalou (keskel) ja John Obi Mikel veel kõrvuti Chelsea särgis. Foto: SCANPIX

Endised meeskonnakaaslased Chelseast, John Obi Mikel ja Salomon Kalou, vedasid enne eilset Aafrika Rahvaste Karika veerandfinaali kihla, kumb neist edasi pääseb: võidukas Obi Mikel täiendas rahakotti 5000 dollariga, vahendab soccernet.ee.

Nigeeria ja Obi Mikel olid eilses veerandfinaalis Elevandiluurannikust paremad skooriga 2:1 ning pärast mängu avaldati, et poolkaitsja oli Lille'i ründaja Kalouga teinud 5000-dollarilise kihlveo.

«Mäng Nigeeriaga oli väga hea ning nad väärisid võitu,» kiitis Kalou oma vastaseid. «Nad alustasid hästi ja lõid õigel ajal väravad.»

Ründaja kinnitas, et ta on juba endisele meeskonnakaaslasele lubatud raha ära maksnud.