Tarvale napp võit, Pärnu kaotas Balti liigas Ventspilsile

Rakvere Tarva meeskond.
Rakvere Tarva meeskond. Foto: Liis Treimann

Eesti korvpallimeistrivõistluste tänases ainsas kohtumises alistas Rakvere Tarvas koduväljakul 75:74 Valga Maks & Mooritsa.

Võitjate kasuks viskasid Juris Umbraško 15 ja Maris Laksa 14 punkti. Kaotajate resultatiivsemad olid Edgars Cunda 21 ja Scott Grim 15 silmaga.

Tarvas on turniiritabelis 16 võidu ja nelja kaotusega kolmandal kohal. Valga hoiab 9 võidu ja 14 kaotusega viiendat positsiooni.

Balti liiga vahegrupis kaotas KK Pärnu võõrsil 76:103 Ventspilsile ning on nüüd E-vahegrupis kaotanud kõik neli kohtumist. Pärnu resultatiivsemad olid täna Osvaldas Matulionis 18 ja Rain Raadik 16 punktiga.

Mängude käigud:

-

Mõlemad kohtumised on alanud!

-

Tarvas on asunud Valga vastu 6:2 juhtima, 8.01 esimese veerandaja lõpuni

-

Pärnu on võõrsil asunud Ventspilsi vastu 6:2 juhtima, 7.35 esimese veerandaja lõpuni

-

Tarvas on Valga vastu asunud juhtima 15:5, 4.01 esimese veerandaja lõpuni

-

Ventspils on samal ajal asunud Pärnu vastu 17:13 juhtima, 3.35 esimese veerandaja lõpuni

-

Ventspils juhib esimese veerandaja järel Pärnu vastu 25:23!

-

Tarvas juhib esimese veerandaja järel Valga vastu 23:14!

-

Tarvas juhib teise veerandaja järel Valga vastu 38:33!

-

Ventspils juhib teise veerandaja järel Pärnu vastu 57:36!

-

Tarva resultatiivsemad olid esimesel poolajal Laksa 10 ja Saks 8 punktiga. Valgale tõi Grim 13 silma

-

Pärnu edukamad on olnud Matulionis 10 ja Raadik 9 punktiga, Ventspilsi edukamad on olnud Berzins 12 ja Sims 10 silmaga

Tarvas alistas Valga 75:74!

Balti liigas on Eesti klubidest võistlustules KK Pärnu, kes läheb võõral väljakul vastamisi Ventspilsiga.