Rock jätkab Balti liigas täiseduga, Tarvas sai esimese kaotuse

Tartu Rocki mängujuht Justin Ingram.
Tartu Rocki mängujuht Justin Ingram. Foto: Margus Ansu

Tartu Rock jätkas korvpalli Balti liiga vahegrupis võimsalt, kui võõrsil alistati 81:55 Sakalai ning vahegrupis jätkatakse täiseduga. Rock on võitnud kõik neli kohtumist. Sakalai on samas kaotanud kõik neli kohtumist.

Rocki punktiviskajad: Toome 18, Veideman 15, Dimša 12, Neljubov 10, Ingram 8, Kriisa 6, Doronin 4, Eichfuss 4, Kurbas 2, Saage 2.

Rock peab Balti liigas järgmise kohtumise pühapäeval, kui võõrsil minnakse vastamisi Šiauliaiga.

Rakvere Tarvas sai aga vahegrupis esimese kaotuse, kui võõrsil jäädi 79:88 alla Utena Juventusele. Tarval on nüüd kirjas kolm võitu ja üks kaotus.

Tarva punktiviskajad: Stewart 26, Raley-Ross 24, Tamm 14, Laksa 10, Umbraško 3, Saks 2.

Mängude käigud:

-

Rocki ja Sakalai vaheline kohtumine on alanud!

-

Rocki algkoosseis: Ingram, Veideman, Kurbas, Dimsa, Toome

-

Rocki ja Sakalai vaheline kohtumine on alanud tasavägiselt ning seis on 4:4, esimese veerandaja lõpuni 7.32.

-

Sakalai on saanud 8:6 juhtima

-

Sakalai eduseis on 10:8, 4.37 esimese veerandaja lõpuni

-

Rock on vahepeal näianud head mängu ning asunud 15:12 juhtima, esimese veerandaja lõpuni 2.30

-

Juventuse ja Tarva vahelises kohtumises on seis 32:32, 5.22 teise veerandaja lõpuni

Juventus alistas Tarva 88:79!

Rock läheb võõral väljakul vastamisi leedulaste Sakalaiga ning Tarvas kohtub võõrsil leedulaste Juventusega.

Mõlemad Eesti klubid on seni Balti liigas hästi esinenud ja vahegrupis on mõlemad võitnud kõik kolm kohtumist. Rocki tänane vastane Sakalai on samas kaotanud kõik kolm kohtumist. Samas Tarva vastane Juventus on sarnaselt Eesti tiimile võitnud kõik kolm matši.

Postimees.ee toob mõlema kohtumise käigu lugejateni. Sakalai ja Rocki kohtumine algab kell 18.00 ning Juventuse ja Tarva matš kell 18.30.