Rakvere Tarvas sai võõrsil Pieno zvaigzdesilt suure kaotuse

Rakvere Tarvas.
Rakvere Tarvas. Foto: Margus Ansu

Rakvere Tarvas kaotas Balti liigas võõrsil Leedu klubile Pieno zvaigzdes suurelt 62:82.

Avaveerandaja võtis Tarvas 23:16, kuid teisel veerandajal haaras mänguohjad Leedu klubi, võitis selle koguni 26:9 ja läks poolajaks ette 42:32. Kolmandal veerandajal kasvatasid leedulased edu veelgi ja viimasele kümnele minutile mindi vastu juba seisul 64:41.

Tarvas sai eile Utena Juventuselt kolme võidu kõrvale esimese ja täna Pienolt teise kaotuse, mis muudab alagrupi seisu põnevaks. Alagrupi liidril Juventusel on kaks võitu, Tarvas ja Pieno on võrdselt kolme võidu ja kahe kaotuse peal. Juventusel on veel ees mäng nii Tarva kui ka Pienoga, Tarvas võõrustab Juventust 22. veebruaril Rakveres.