Zenjov mängis juba üle ühe tunni

Sergei Zenjov
Sergei Zenjov Foto: AFP/SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov on jõudsalt taastumas ning vormi kogumas, kui eilses sõpruskohtumises Sloveenia meistri Maribori vastu viibis ta väljakul juba üle tunni.

Algkoosseisu kuulunud Zenjovil ja Lvivi Karpatõl oli 16. minutil hea võimalus juhtohjad haarata, kuid Levan Kenia ei suutnud penaltit realiseerida. Avavärava lõi hoopis Maribor, kui nende eest oli 51. minutil täpne Dejan Mezga, vahendab Soccernet.ee.

66. minutil võeti eestlane puhkama ning pärast seda õnnestus Mariboril üks pall veel Karpatõ väravavõrku saata, kui Robert Beric 74. minutil jala valgeks sai. 90. minutil saadeti sloveenist kaitsja Aleš Mejac teise kollase kaardi tõttu ka platsilt, ent see enam Karpatõt 0:2 kaotusest ei päästnud.