Liverpool sai Peterburi Zeniti käest kindla kaotuse

Hulk (paremal) lõi kohtumises Liverpooli vastu esimese värava.
Hulk (paremal) lõi kohtumises Liverpooli vastu esimese värava. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa liigas tehti täna algust 1/16-finaalidega ning ühes põnevamas vastasseisus tulid väljakule Peterburi Zenit ja Liverpool. Zenit teenis koduplatsil 2:0 võidu.

Kohtumise esimene poolaeg lõppes viigiliselt 0:0, kuid teise poolaja keskpaigas lõi Zenit kaks vastuseta väravat, kui esmalt oli 69. minutil täpne Hulk ja 72. minutil suurendas võõrustajate eduseisu Sergei Semak.

Samal ajal oli võidukas ka teine Venemaa tippklubi Mahhatškala Anži, kes alistas koduväljakul 3:1 sakslaste Hannoveri. Hannover asus 22. minutil Szabolcs Huszti tabamusest juhtima, kuid sellele vastasid väravatega Samuel Eto’o (34. minutil), Odil Ahmedov (48. minutil) ja Mbark Boussoufa (64. minutil).

Korduskohtumised peetakse 21. veebruaril.