Valga tuli kaotusseisust välja ja jõudis poolfinaali

Valga kohtumine Tallinna Kaleviga. Esiplaanil varem Valgas mänginud kalevlane Veljo Vares. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Korvpalli Eesti meistrivõistlustel alistas KK Valga täna veerandfinaali otsustavas viiendas kohtumise Tallinna Kalevi 59:57 ning jõudis mängudega 3:2 poolfinaali.

Valga oli kogu kohtumise jälitaja seisus. Poolaja võitis Kalev 29:20 ning juhtis enne viimast veerandaega 45:40.

Siis aga tuli seitsme mehega mänginud Valga järgi ja võitis lõpuks 59:57.

Valga resultatiivseim oli Richard Anderson 17 punktiga, Kalevi parimana viskas Jevgeni Beloussov samuti 17 punkti.

Poolfinaalis läheb Valga vastamisi Tartu Ülikool/Rockiga.