Lindpere andis järjekordse väravasöödu

Pärast kolme hooaega Red Bullsis liikus Lindpere edasi Chicago Fire'i ridadesse. Foto: SCANPIX

Eesti koondise poolkaitsja Joel Lindepere andis eilses sõpruskohtumises taas väravasöödu, aidates sellega Chicago Fire'i 2:1 võidule, vahendab soccernet.ee.

Fire jäi juba 11. minutil Charleston Battery vastu kaotusseisu, ent 27. minutil aitas eestlane viigi tabloole seada. Lindpere leidis karistuslöögist tsenderdusega oma meeskonna keskkaitsja Austin Berry, kes mänguvahendi probleemideta raamide vahele suunas.

Avapoolaja järel võeti Lindpere koos kaheksa teise palluriga puhkama. Fire'i võiduvärav sündis alles 90. minutil, kui täpne oli Alex.