Levadia alistas Läti hõbedaklubi

Tallinna Levadia peatreener Marko Kristal.
Tallinna Levadia peatreener Marko Kristal. Foto: Mihkel Maripuu

Tallinna Levadia jalgpalliklubi lõpetas hooajaeelsed sõprusmängud hea tulemusega, alistades võõral väljakul Läti hõbedaklubi Riia Skonto.

Aleksei Jahhimovitš viis Levadia 13. minutil juhtima ja Artur Rättel duubeldas edu 30. minutil. Lätlased vastasid ühe väravaga 66. minutil ja lõpptulemuseks oli Levadia 2:1 võit, kirjutab Soccernet.ee.

Lisaks värava löönud Jahhimovitšile (lahkus eelmise hooaja järel FC Florast) ja Erkki Junolainenile (FC Viljandist) tegi testitavatest mängijatest kaasa ka Ukraina ründaja Dmytro Filippov.