Kink tõi viimasel minutil Györile võidu

Tarmo Kink Györi ETO särgis
Tarmo Kink Györi ETO särgis Foto: Györi ETO

Jaanuaris laenulepinguga oma vanasse koduklubisse Györi ETO siirdunud Tarmo Kink on taas hoogu leidmas - täna tõi tema viimase minuti värav Györile Kaposvari üle väärtusliku võidu.

Vahetuspingilt alustanud ning 52. minutil mängu sekkunud Kink tõi oma meeskonna mängu murde - esmalt andis ta 64. minutil väravasöödu Nemanja Andricile, kes tegi mängu seisuks 1:0. 76. minutil suutis Kaposvar viigistada, kuid eestlase värav 90. minutil tõi Györile kõik kolm võidupunkti, vahendab Soccernet.ee.

Liigatabelis jätkab Györ kindla liidrina, olles 18 mänguga kogunud 41 punkti. Lähim jälitaja, Budapesti MTK jääb juba üheksa silma kaugusele.