Tallinna Kalev kaotas üllatuslikult HITO-le koguni 20 punktiga

Tallinna Kalevi peatreener Kalle Klandorf.
Tallinna Kalevi peatreener Kalle Klandorf. Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Korvpalli Eesti meistriliigas peeti täna üks kohtumine, kus Tallinna Kalev võõrustas meistriliiga uustulnukat, KK HITO-t. Üllatuslikult võttis Jõhvi klubi hooaja teise võidu, olles kalevlastest 84:64 parem.

Poolaja 36:33 võitnud Tallinna Kalev jäi kaotusseisu kolmanda veerandaja keskel ja HITO muudkui suurendas eduseisu.

Üleplatsimehena viskas Edvard Trumm HITO eest 19 punkti ja võttis 16 lauapalli, Siim Laur lisas 17 silma.

Tallinna Kalevi parimana viskas Emmanuel Okoye 11 punkti, Janis Vahter ja Mario Paiste lisasid kumbki 10 silma.