Soome viigistas võõrsil Hispaaniaga

Teemu Pukki (vasakul) heitlemas Santiago Cazorlaga.
Teemu Pukki (vasakul) heitlemas Santiago Cazorlaga. Foto: SCANPIX

Soome jalgpallikoondis teenis MM-valiksarjas väärtusliku viigi, kui võõral väljakul mängiti välja 1:1 tulemus maailmameistrite ja Euroopa meistrite hispaanlastega.

Hispaania asus Gijonis toimunud kohtumist 1:0 juhtima 49. minutil, kui väravani jõudis Sergio Ramos. Soomlaste pidu läks lahti aga 79. minutil, kui tabamuseni jõudis Teemu Pukki.

Hispaania on nüüd I-alagrupis teeninud nelja kohtumisega kaheksa punkti. Soome on kolme matšiga saanud kirja kaks silma.

Eestiga samas alagrupis mängivatest meeskondadest sai täna võidu Türgi, kes alistas koduplatsil 2:0 Andorra. Ungari ja Rumeenia tegid esimese koduväljakul 2:2 viigi. D-alagrupi tabeliseis: 1. Holland 15 punkti, 2. Ungari 10, 3. Rumeenia 10, 4. Türgi 6, 5. Eesti 3, 6. Andorra 0.