Mariel Gregor
Finaali neljas mäng. Viiking Sport krooniti Eesti meistriks.
Finaali neljas mäng. Viiking Sport krooniti Eesti meistriks. Foto: Marit Sepma

Eesti jäähokimeistriks krooniti Tallinna Viiking Sport, kes neljandas finaalmängus sai 4:3 jagu Tartu Kalev Vägust ja võitis finaalseeria kokkuvõttes 3:1.

Tartlased läksid mängu Maksim Urlihhi väravast juhtima, ent Filip Švarõgin viigistas avakolmandiku lõpus. Teisel kolmandikul viskasid pealinna meeskonna kasuks väravad Artjom Rumjantsev, Sergei Ivanov ja Roman Razumovski.

Viimasel kolmandikul viskas Vassili Titarenko veel Tartu kasuks kaks väravat, ent enamaks jaksu polnud ja 4:3 võitis viimase kohtumise Viiking Sport.