Anier ja Lindpere tõid Eestile Andorra vastu võidu

Eesti-Andorra jalgpallimatš.
Eesti-Andorra jalgpallimatš. Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallikoondis pidas täna järjekordse MM-valikmängu, kui Tallinnas võõrustati Andorrat ja saadi 2:0 võit. Eesti meeskonna väravate autoriteks olid Henri Anier ja Joel Lindpere.

Eesti koondis asus mängu juhtima esimese poolaja lisaminutil, kui palli toimetas väravasse Anier. Ilusa söödu andis igapäevaselt Norras mängivale ründajale Konstantin Vassiljev.

Eestlaste teine tabamus sündis 61. minutil, kui Joel Lindpere saatis peaga väravasse Tarmo Kingi söödu.

Eesti jalgpallikoondis on käimasolevas MM-valiksarjas suutnud kuue kohtumisega teenida nüüd kuus punkti. Mõlemad võidud ehk kõik kuus punkti on tulnud kohtumistest Andorraga.

EESTI - ANDORRA  2:0

Väravad: 45.+1. Henri Anier, 61. Joel Lindpere

Hoiatused: 72. Victor Hugo Moreira

Eesti: 1-Sergei Pareiko, 17-Enar Jääger, 3-Igor Morozov, 4-Raio Piiroja, 23-Taijo Teniste, 16-Sergei Mošnikov, 22-Henri Anier (55. 20-Joel Lindpere), 14-Konstantin Vassiljev, 18-Ats Purje (76. 10-Sergei Zenjov), 9-Tarmo Kink, 21-Jarmo Ahjupera (55. 8-Andres Oper).

Andorra: 1-Josep Antoni Gomes, 6-Ildefonso Lima, 7-Cristian Martinez, 8-Marcio Vieira, 11-Marc Vales, 14-Carlos Eduardo Peppe (66. 5-Emili Josep Garcia), 15-Moises San Nicolas, 17-Victor Hugo Moreira (79. 3-Marc Bernaus Cano), 18-Josep Manel Ayala, 20-Sebastian Gomez (85. 9-Fernando Jose Silva), 21-Marc Garcia.