U17 koondis läks Ukraina vastu juhtima, kuid kaotas suurelt

Toimetaja: Kristjan Jaak Kangur
Frank Liivak
Frank Liivak Foto: jalgpall.ee

Esimest korda ajaloos EM-valikturniiri eliitringis mängiv Eesti U-17 koondis võitis avamängus Ukraina vastu poolaja, kuid kaotas lõpuks 1:5, vahendab soccernet.ee.

UEFA kodulehe statistika kohaselt võrdsel avapoolajal lõi ainsa värava Frank Liivak 28. minutil. Paraku viigistasid ukrainlased seisu kohe teise poolaja alguses ning läksid oma teed, jõudes Andrii Boriachuki kübaratriki toel 5:1 võiduni. Kokkuvõttes jäid pealelöögid Ukraina kasuks 19:13 (neist väravale 15:7) ning nurgalöögid 9:4.

Teises selle grupi avapäeva mängus kohtuvad täna õhtul võõrustajamaa Saksamaa ja Bulgaaria.