U17 koondis jäi Saksamaale alla 0:6

Mariel Gregor
Eesti U17 jalgpallikoondis.
Eesti U17 jalgpallikoondis. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Saksamaal jätkuva UEFA U-17 EMi eliitringi turniiri teises voorus kohtus Eesti täna Saksamaaga ja sai 0:6 kaotuse.

Avavoorust oli vastastel kirjas 5:2 võit Bulgaaria üle, Eestil aga 1:5 kaotus Ukrainalem vahendab Eesti Jalgpalliliit.

Tänase mängu saatus selgus juba avapoolaja järel, kui Saksamaa asus 3:0 juhtima. Poolaja üleminutil oli Rauno Sappinenil suurepärane võimalus kaotusseisu vähendada, kuid kahjuks jäi vastaste väravavaht ette.

Teisel poolajal kõik kordus - Saksamaa lõi jällegi 3 väravat ja võitis mängu 6:0. Täna õhtul kohtuvad veel Ukraina ja Bulgaaria.