Operi koduklubi sai hirmsuure kaotuse

Stefan de Vrij ja Andres Oper.
Stefan de Vrij ja Andres Oper. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ründaja Andres Operi koduklubi Nea Salamis sai Küprose kõrgliigas hävitava 0:6 kaotuse Nikosia Omonialt, vahendab soccernet.ee. Oper kaasa ei teinud.

Marco Soares viis koduväljakul mänginud Omonia 21. minutil juhtima ning neli minutit hiljem sahistas võrku Nuno Assis, kinkides sellega võõrustajatele 2:0 poolajavõidu. Teisel kolmveerandtunnil lõi aga Soares oma teise ning jalad said valgeks ka Giorgos Efrem, Andre Alves ja Joao Alves, vormistades üheskoos lõppseisuks 6:0.

Liigatabelis on Nea Salamis 26 mängust kogutud 23 punktiga 11. kohal, mis tähendab, et põhihooaeg lõpetati relegatsioonigrupis ja nüüd alustatakse mänge kohtadele 9 kuni 12.