Vaino tegi kaotusmängus hea esituse

Joonas Vaino Rakvere Tarva särgis.
Joonas Vaino Rakvere Tarva särgis. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Eesti noortekoondise tsenter Joonas Vaino tegi Soome korvpalli meistriliigas ühe tänavuse hooaja parima mängu, kui tema koduklubi Lahti Namika kaotas võõrsil 67:90 Joensuun Katajale.

Liigatabeli teine meeskond Kataja pani oma paremuse maksma alles teisel poolajal, kui ühepunktiline avapoolajakaotus suudeti 23-punktiliseks võiduks vormistada, vahendab basket.ee.

Algrivistuses alustanud 20-aastane eestlane pääses seekord väljakule koguni 26,49 minutiks, mille jooksul kogunes tema kontosse 4 punkti (kahepunktivisked 2/7 , kolmepunktivisked 0/0, vabavisked 0/0), 7 lauapalli ja 1 korvisööt.

Lahti jagab kaks vooru enne põhihooaja lõppu 13 võidu ja 29 kaotusega 8.-11. kohta.  17 järjestikust kodumängu võitnud Kataja hoiab 32 võidu ja 8 kaotusega teist positsiooni.