Rits ja Honka said poolfinaali avamängus kaotuse

Mariel Gregor
Rosemary Rits
Rosemary Rits Foto: tapiolanhonka.fi

Soome naiste korvpalli meistriliigas sai Rosemary Ritsi koduklubi Tapiolan Honka poolfinaali avamängus Lappeenranta Catzilt 68:96 kaotuse.

Valitsev meisternaiskond Catz haaras initsiatiivi kohtumise avaminutitel ning läks 10 punktiga juhtima ning poolajaks oli nende eduseis juba 53:29. Teine poolaeg oli küll tasavägisem ja neljanda veerandaja suutis Honka kahe punktiga võita, ent suurt kaotusseisu ei õnnestunud siiski tagasi mängida ja kokkuvõttes tuli vastu võtta kaotus numbritega 68:96. Poolfinaali teine mäng peetakse pühapäeval.

Rosemary Rits sai mänguaega pisut üle 12 minuti ning tõi selle ajaga 4 punkti ja sai kätte 3 lauapalli. Honka resultatiivseim oli 27 punktiga ameeriklanna Jordan Murphree. Catzi kasuks viskasid 24 punkti Alexandria Anderson ning Chandrea Jones.