Williams korraldas kaotatud avaseti järel finaalis jõudemonstratsiooni

Serena Williams.
Serena Williams. Foto: SCANPIX

Charlestoni WTA tenniseturniiri võitis maailma esireket Serena Williams, alistades finaalis serblanna Jelena Jankovici.

Finaali avasett kuulus küll 6:3 Jankovicile, ent seejärel loovutas Williams serblannale vaid kaks geimi, võites teise seti kuivalt 6:0 ja kolmanda 6:2. Kohtumine kestis tunni ja 55 minutit.

Esireketi Williamsi ja üheksanda asetusega Jankovici tee finaali oli seejuures väga erinev - Williams mängis ainsatki setti kaotamat kokku 67 geimi ning veetis väljakul 4 tundi ja 49 minutit. Jankovicil kulutas seevastu platsil üle poole rohkem aega - 9 tundi ja 48 minuti jooksul jõudis ta mängida 128 geimi.