Tiitlikaitsja Detroit edasi, Boston langes

Detroit Red Wingsi mängijad
Detroit Red Wingsi mängijad Foto: AP / Scanpix
Daniel Cleary viskas kolm minutit enne kohtumise lõppu värava ja aitas Detroit Red Wingsi kolmandat aastat järjest jäähokiliiga NHL Stanley karikavõistluste läänekonverentsi finaali.

Tiitlikaitsja ja viimasena play-off'i pääsenud Anaheim Ducksi vaheline kohtumine lõppes tulemusega 4:3, kirjutab ERR Sport.

Idakonverentsis põhiturniiri võitnud Boston Bruins sai valusa kaotuse lisaajal Carolina Hurricanesilt ning see lõpetas ühtlasi ka nende hooaja.

Seeria seitsmendas kohtumises alustas Boston viimast perioodi 1:2 kaotusseisust, kuid Milan Lucici värav pisut vähem kui 14 minutit enne lõppu tähendas lisaaega.

Kui lisaaega oli mängitud 18.46, viskas Bostoni publiku suureks kurvastuseks otsustava litri väravasse hoopis Carolina mängija Scott Walker.