Dortmundi kaitse tugisammas: ma ei suuda seda siiamaani uskuda

Dortmundi mängijad võitu tähistamas.
Dortmundi mängijad võitu tähistamas. Foto: SCANPIX

Dortmundi Borussia alistas jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaali korduskohtumises 3:2 Malaga ja pääses sama seisuga ka poolfinaali.

Kui kordusmängu normaalaeg oli täis tiksunud, siis oli Dortmund veel 1:2 kaotusseisus ja vajas edasipääsuks kahte väravat. Lisaminutitel saadigi sellega hakkama (91. minutil lõi värava Marco Reus ja 93. minutil Felipe Santana) ja rõõmutants võis alata.

«Meie terve hooaeg on olnud nagu Hollywoodi film ning loodetavasti saab see ka hollywoodiliku lõpu,» sõnas Dortmundi Borussia kaitseliini üks tugisammas Neven Subotic uefa.com’ile.

«Ma ei suuda seda siiamaani uskuda. See on minu jalgpallurikarjääri kõige hullumeelsem hetk. See oli eriline mäng nii fännidele kui ka tervele meeskonnale,» lisas serblasest kaitsja.