Raju videoblogi: vabavõitleja Henri Hiiemäe töötab igapäevaselt vetelpäästjana

Postimees koostöös Propapanda Productionsiga toob lugejateni Eesti sportliku vabavõitluse liiga Raju videoblogi, kus tutvustatakse järgmisel üritusel – 20. aprillil Tallinnas peetaval Raju 11 – osalevaid Eesti sportlasi ning Raju telgitaguseid.

Esimesena tutvustatakse 24-aastast Sindist pärit Henri Hiiemäed, kes töötab igapäevaselt vetelpäästjana. MMA-võitlejana on Hiiemäe profikontol 3 võitu ja 1 kaotus. Amatöörina on Hiiemäel ette näidata käesoleva aasta meistritiitel Soome lahtistelt meistrivõistlustelt, kus ta alistas kaks esimest vastast tehnilise nokaudiga ja võidu finaalis saavutas läbi kohtunike otsuse. Saabuval üritusel, Raju 11, läheb Hiiemäe vastamisi Pascal Louissaint'iga Prantsusmaalt (3 võitu, 1 kaotus).

Sportlik vabavõitlus ehk MMA on kahevõitlusala, mille eesmärgiks on selgitada sportlikus keskkonnas välja parim võitleja. Raju on Eesti sportliku vabavõitluse liiga, mille matšid toimuvad Eestis ainulaadses, võrkaiaga piiratud puuris. Järgmine üritus – Raju 11 – toimub 20. aprillil Tallinnas Saku Suurhallis. Raju on võimalus jälgida ka neil, kes kohale tulla ei saa – kogu üritusest tehakse Postimehe vahendusel rahvusvaheline HD-kvaliteediga otseülekanne: sport.postimees.ee/raju.

Tagasi üles