Raju videoblogi: vabavõitleja Lauri Ülenurm veedab suurema osa ajast köögis

Postimees koostöös Propapanda Productionsiga toob lugejateni Eesti sportliku vabavõitluse liiga Raju videoblogi, kus tutvustatakse järgmisel üritusel – 20. aprillil Tallinnas peetaval Raju 11 – osalevaid Eesti sportlasi ning Raju telgitaguseid.

Täna tutvustatakse 37-aastast Kanepist pärit Lauri Ülenurme, kes töötab peakokana. MMA-võitlejana on Ülenurme profikontol 3 võitu ja 4 kaotust. Amatöörina on tal ette näidata esikoht Soome lahtistelt meistrivõitlustelt (2011). Saabuval üritusel, Raju 11, läheb Eesti võitleja vastamisi Walid Seghir'iga Prantsusmaalt (3 võitu, 1 kaotus), kes on Ülenurmele just maasvõitluses väga raskeks vastaseks.

Sportlik vabavõitlus ehk MMA on kahevõitlusala, mille eesmärgiks on selgitada sportlikus keskkonnas välja parim võitleja. Raju on Eesti sportliku vabavõitluse liiga, mille matšid toimuvad Eestis ainulaadses, võrkaiaga piiratud puuris. Järgmine üritus – Raju 11 – toimub 20. aprillil Tallinnas Saku Suurhallis. Raju on võimalus jälgida ka neil, kes kohale tulla ei saa – kogu üritusest tehakse Postimehe vahendusel rahvusvaheline HD-kvaliteediga otseülekanne: sport.postimees.ee/raju.

Tagasi üles