Bruins sai leinast räsitud Bostonis Sabresilt valusa kaotuse

Boston Bruinsi mängijad mängueelsel leinaseisakul.
Boston Bruinsi mängijad mängueelsel leinaseisakul. Foto: SCANPIX

Bostonis peeti kolmapäeval esimene suurem spordiüritus pärast sealsel maratonil toimunud traagilisi sündmusi, kui jäähokiliigas NHL kaotas Boston Bruins kodujääl karistusvisete järel 2:3 Buffalo Sabresile.

Boston oli seejuures veel mängu normaalaja viimasel minutil 2:1 võidus kinni, kuid Cody Hodgsoni tabamus 27 sekundit enne kolmanda perioodi lõppu tõi Buffalo viigini. Karistusviseteseerias suutis ainsana litri väravasse saata Sabresi mängija Anton Khudobin, vahendab ERR Sport.

Boston on hetkel idakonverentsis 57 punktiga teisel kohal ja on endale play-off koha juba kindlustanud.