Anderson ja Rebane said Bulgaarias kaotused

Mariel Gregor
Merike Anderson (valges).
Merike Anderson (valges). Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Bulgaaria naiste korvpalli meistriliigas kaotas Eesti koondislase Merike Andersoni koduklubi Dunav 8806 poolfinaali kolmanda mängu pärast lisaaega 86:90 Montana naiskonnale. Dunav juhib seeriat 2:1.

Võitjate resultatiivseim oli 23 punktiga Milena Tomova. Dunavi edukaimana viskas Amanda Johnson 22 punkti ja sai kätte 18 lauapalli, 32 minutit mänginud Anderson kogus Dunavi ridades 14 punkti, 3 lauapalli ja andis 2 söötu.

Viive-Kai Rebane ja tema tööandja Neftochimic pidid samuti vastase paremust tunnistama, jäädes samuti seeria kolmandas mängus 57:68 alla Haskovole.

Anita Teilane tõi võitjatele 17 punkti ja 13 lauapalli. Neftochimicu resultatiivseimana viskas Olga Dubrovina 13 silma, Rebase arvele jäi 23 minutiga 6 punkti, 7 lauapalli ja 2 söötu. Seda seeriat asus 2:1 juhtima Haskovo.