Barcelona alistas Panathinaikose ja edasipääseja selgub viiendas mängus

Mariel Gregor
Barcelona ja Panathinaikose kohtumine.
Barcelona ja Panathinaikose kohtumine. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliiga veerandfinaali neljas mäng Ateena Panathinaikose ja FC Barcelona vahel lõppes Barcelona 70:60 võiduga ja seeria läheb nüüd otsustavaks viiendaks mänguks tagasi Barcelonasse.

Juan Carlos Navarro tõi Barcelona kasuks 17 punkti, 4 lauapalli ja andis 4 söötu, Ante Tomic lisas 16 silma ja 5 lauapalli.

Vastase maa-ala kaitse vastu hätta jäänud Panathinaikose resultatiivseim oli 15 punktiga Michael Bramos. Meeskonna liider Dimitris Diamantidis ei suutnud 36 minutiga punktiarvet avada, ent tema arvele jäi 6 söötu ja 5 lauapalli.