Edu maha mänginud Euroliiga tiitlikaitsja kaotas taas

Jordan Farmar (paremal) ja Acie Law palli pärast võitlemas.
Jordan Farmar (paremal) ja Acie Law palli pärast võitlemas. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliiga veerandfinaalseeria neljandas kohtumises pakkusid Istanbuli Anadolu Efes ja tiitlikaitsja Piraeuse Olympiacos tõelise põnevuskohtumise, kui koduplatsil mänginud Anadolu Efes teenis ülimalt napi 74:73 võidu. Istanbuli jaoks oli see teine võit järjest ja veerandfinaalseeria viigistati sellega seisule 2:2.

Poolteist minutit enne kohtumise lõppu juhtis Olympiacos veel 73:66, kuid seejärel tegid võõrustajad 8:0 spurdi ja võtsid napi võidu. Otsustava korvi viskas 2 sekundit enne kohtumise lõppu Jamon-Alfred Lucas.

Võitjate kasuks viskasid Jordan Farmar 15 ja Semih Erden ja Duško Savanovic 12 punkti. Kaotajate edukamad olid Acie Law 15 ja Kostas Papanikolaou 14 silma.

Seeria otsustav kohtumine peetakse Olympiacose koduväljakul.