Rits ja Honka võitsid Soomes pronksi

Rosemary Rits
Rosemary Rits Foto: tapiolanhonka.fi

Soome naiste korvpalli meistrivõistlustel võitis Rosemary Ritsi koduklubi Tapiola Honka pronksi.

Forssa Alku naiskond alistati 91:85. Honka kaotas avaveerandi 22:23 ja poolajaks oldi 46:44 kaotusseisus. Ka viimasele veerandajale mindi veel 60:66 kaotusseisus, ent viimane veerandaeg võideti 31:19 ja kogu mäng seega 91:85, kirjutab basket.ee.

Jordan Murphree tõi võitjatele 29 punkti, 10 korvisöötu ja 8 lauapalli, Rosemary Rits viskas 16 minutiga 4 punkti ja 3 lauapalli. Kaotajatele tõi Laura Saarinen 25 punkti ja 14 lauapalli.

See oli Honka naiskonnale esimene Soome meistriliiga medal pärast hooaega 2000/2001.