Lindpere ja Chicago said tabeli esimeselt kaotuse

Mariel Gregor
Pärast kolme hooaega Red Bullsis liikus Lindpere edasi Chicago Fire'i ridadesse. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Joel Lindpere koduklubi Chicago Fire sai läinud ööl kaotuse, kui võõrsil tunnistati tabeliliidri Montreal Impacti 2:0 paremust.

Andres Romero viis mitmest Itaalia legendaarsest mängijaist koosneva Impacti 57. minutil juhtima, 64. minutil jäi Fire arvulisse vähemusse ning 76. minutil vormistas 36-aastane itaallasest veteranründja Marco Di Vaio võõrustajate 2:0 võidu, vahendab Soccernet.ee.

Joel Lindpere vahetati puhkama 77. minutil pärast 0:2 kaotusseisu jäämist. Seejuures pidas Montreali eest vaid 54 minutit vastu endine AC Milani keskkaitsja Alessandro Nesta.

Fire on kaheksast mängust kogutud seitsme punktiga idakonverentsis üheksas. Impact aga seitsmest kohtumisest saadud 16 silmaga esimene.