Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

FC Flora uueks tegevjuhiks sai näitleja Jaak Prints

Jaak Prints on FC Flora uus tegevjuht FOTO: FC Flora

9-kordse Eesti jalgpallimeistri Tallinna FC Flora uueks tegevjuhiks on Jaak Prints, kes viimasel viiel aastal on näitlejatöö kõrvalt olnud üks HÜJK Emmaste eestvedajatest.

Käesoleval hooajal Esiliiga B-s mängiv ja hetkel liigatabeli tipus olev HÜJK Emmaste võitis 2010. ja 2012. aastal Väikesed karikavõistlused. 32-aastane Prints lõpetas 2004. aastal Eesti Muusikaakadeemia Kõrgema Lavakunstikooli XXI lennu ning töötas aastatel 2005-2012 teatris NO99.

«Mu tulekut Florasse võib pidada naasmiseks, sest üheksakümnendate teises pooles kuulusin klubisse noormängijana. Jalgpall on mulle olnud südamelähedane kogu mu teadliku elu, nüüd avanes võimalus klubile, mis on mu kujunemisel ja kasvamisel tähtsat rolli kandnud, omalt poolt midagi tagasi anda,» tõdes Prints.

«Kui kõnelda klubist suures plaanis, siis on meie jaoks olulisteks sõnadeks kultuursus ja loomingulisus ja selle nurga alt võiks organisatoorse võimekusega kunstiinimesest jalgpallur olla klubi tegevjuhi kohale suisa ideaalne tüüp. Jaak on olnud ligi 20 aastat klubi jaoks niiöelda oma inimene, samas tuleb tunnistada, et hoolimata kogu teoreetilisest klapist, ei oleks sellist arengut osanud siiski ette näha. Ja seda nii naljaga pooleks kui tõsiselt võttes,» kommenteeris FC Flora president Aivar Pohlak.

Printsi ametisseasumisega jõudsid lõpule ümberkorraldused FC Flora organisatsiooni struktuuris, mis said alguse treeneritevahetusega eelmise hooaja lõpus ning Jaanus Pruuli nimetamisega FC Flora peadirektoriks detsembris. Pruuli keskendub kommertsdirektorina edaspidi üha kasvavatele meedia- ja turundusvaldkondadele, partnerite leidmisele ja suhtlemisele ning kodumängude korralduslikule poolele.

«Jaak on toonud Florasse väga palju positiivset energiat, mis annab teistelegi jõudu püstitatud eesmärkide poole püüdlemisel. Saan senisest enam pühenduda valdkondadele, kus FC Flora on vaja tõsta uuele tasemele,» sõnas Pruuli.

«Sigrid Karpova sai oma ligikaudu aastase klubis oleku aja jooksul kulud hästi kontrolli alla. See oli FC Flora jaoks väga oluline areng. Loodan, et viimaste sammudega on klubi tegevjuhtkonna tasandil tekkimas mõttekaaslaste ühendus, kes suudab ajas võtta klubi arengus suuremaidki rolle,» lisas Pohlak.

Tagasi üles
Back