Barcelona kindlustas Hispaania meistritiitli

Mariel Gregor
Barcelona mängijad.
Barcelona mängijad. Foto: SCANPIX

Espanyoli ja Madridi Reali jalgpalliklubide vaheline 1:1 viik tähendab, et FC Barcelona on 2013. aasta Hispaania meister.

Barcelona ei vajanud tegelikult linnarivaali Espanyoli teenet, et oma tiitel juba nädalavahetusel lukku panna, kuid Espanyoli laupäevaõhtune viik Realiga tähendab, et Barcelona saab täna Madridi Atletico vastu pingevabalt mängida, kuna Realil pole matemaatilisi võimalusi nende püüdmiseks, vahendab Soccernet.ee. Reali võidu korral oleks Barcelona samuti võitma pidanud.

Head mängu näidanud Espanyol läks poolajapausile eduseisu pealt, aga teise poolaja alguses viigistas Reali ründaja Gonzalo Higuain mänguseisu.