Lukas Podolski.
Lukas Podolski. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpallikoondise eilne maavõistlus Ecuadori vastu algas kõigi aegade ühe kiirema väravaga, kui Lukas Podolski avas skoori vaid üheksa sekundi möödudes.

Podolski tabamusele aitas suuresti kaasa Ecuadori kaitsja Gabriel Achilier, kes puterdas palli otse ründaja jalale. Saksamaa jätkas mängu sama hoogsalt ning 24. minutiks oli seis juba 4:0 - kaks väravat oli kirjas nii Podolskil kui ka Sven Benderil.

Avapoolaja lõpus vähendas Antonio Valencia tabamus pisut Ecuadori kaotusseisu ning 84. minutil tegi Walter Ayovi lõppseisuks 2:4. Joachim Löwi juhendatav Saksamaa meeskond mängib seejuures USA turneel ilma tänavuste Meistrite liiga finalistide Müncheni Bayerni ja Dortmundi Borussia mängijate abita. Pühapäeval kohtutakse Washingtonis USA koondisega.