Kangur ja Siena asusid veenva võidu järel poolfinaalseeriat juhtima

Siena oli täna Varesest parem.
Siena oli täna Varesest parem. Foto: SCANPIX

Itaalia korvpalli meistriliigas pidasid täna kolmanda poolfinaalkohtumise Siena Montepaschi ja Cimberio Varese. Matši võitis seisuga 72:59 Siena, kes asus seeriat 2:1 juhtima.

Kristjan Kanguri koduklubi Siena asus juba esimesel veerandajal 22:11 juhtima ning oli terve kohtumise vältel kindlalt eduseisus. Meeskonna resultatiivseimaks kerkis David Moss, kelle arvele jäi 17 punkti. Kangur sai mänguaega 31 minutit ja viskas selle jooksul 10 punkti. Varese suurimaks korvikütiks oli 17 silma visanud Bryant Dunston, Janar Talts käis väljakul 14 minutit ja viskas 5 punkti.

Seeria neljas kohtumine peetakse laupäeval, 1. juunil.