Eesti jalgpallikoondis kaotas Valgevenele 0:2

Eesti jalgpallikoondis kaotas Lilleküla staadionil peetud maavõistlusmängus 0:2 Valgevene koondisele. Valgevene asus mängu juhtima 32. minutil Anton Putilo väravast ja 80. minutil vormistas lõppseisu Vitali Rodionov.

Tänane matš oli Eesti koondise ründaja Kristen Viikmäe viimaseks matšiks Eesti koondises ning tema saldole jäi seega karjääri jooksul 115 koondisemängu ja 15 väravat.

Eesti koondis peab juba järgmise kohtumise reedel, kui Lillekülas minnakse vastamisi Trinidad ja Tobagoga.

Mäng käib!

1 min

Valgevene saab kohe nurgalöögi, mis midagi ohtlikku endast ei kujuta

4 min

Dmitrijev suunab palli Viikmäe suunas ja vanameister võitleb, kuid lõpuks edasisest rünnakust asja ei saa

5 min

Vassiljev komistab ja kaotab keskväljal palli, kuid Rähn klaarib kaitses olukorra

8 min

Viimastel minutitel on Valgevene hoidnud kindlalt palli ja lahkumismängu pidavale Viikmäele pole võimalusi leitud

10 min

Eestile heast kohast karistuslöök

11 min

Vassiljev suunab karistuslöögi otse ristnurga suunas ja ristnurka kahjuks pall tababki

15 min

Puri tsenderdab ja Viikmäe saab peaga löögile, kuid kahjuks mööda

18 min

Viikmäele senini parim võimalus, kui pall tuleb paremalt äärelt talle hästi pea peale, kuid kahjuks üle

22 min

Pikk pall Viikmäe peale ja vanameister suunab palli hästi Anieri suunas, kuid kahjuks jõuavad vastased vahele

23 min

Puri teeb teravust ja Eesti teenib u. 25 meetri pealt karistuslöögi

24 min

Kruglov lööb otse peale, kuid löök jääb nõrgaks ja läheb ka otse väravavahile sülle

26 min

Viikmäe teeb head tööd ja teenib Eestile nurgalöögi

29 min

Valgevenele u. 30 meetri pealt karistuslöök

29 min

Londak lööb palli rusikatega minema

32 min

Terav olukord Eesti värava all ja Anton Putsilo saadab palli sisuliselt tühja väravasse. Valgevene juhib 1:0

35 min

Anierile pikk sööt ette ja ründaja saab ka palli hästi omaks ning lööb ka peale, kuid kahjuks mööda

35 min

Eesti koondise poolel on mängu tulemas Rimo Hunt, kelle jaoks on tegemist debüüdiga Eesti koondises

37 min

Kruglov tõmmatakse karistusala nurga juures maha

38 min

Vassiljev annab palli teravalt karistusalasse, kuid lõpuks tuleb nurgalöök

40 min

ja Viikmäe viimane võimalus - vanameister kõmmutab peale, kuid siiski suure kaarega üle

40 min

Nüüd tuleb ka Viikmäe väljakult ära ja teda asendab Hunt

41 min

Vassiljev teeb keskväljalt alustades pika soolo, kuid kaitsjad võtavad karistusala joonel õnnega pooleks temalt palli

43 min

Putsilo lööb, Eesti kaitsjad blokeerivad löögi

Avapoolaeg läbi!

Teine poolaeg on alanud!

Eesti koondis on teinud ühe vahetuse - Pavel Londakut asendab Artur Kotenko

47 min

Kotenko tuleb karistusalast välja pallile vastu ja lööb sealle peaga eemale, Morozov klaarib ohu

50 min

Teine poolaeg on alanud Eesti pallivaldamisega, kuid tsenderdused on olnud pehmed

55 min

Eesti poolel on valmis mängu tulema Martin Vunk ja Vladimir Voskoboinikov

55 min

Samuti Andrei Sidorenkov

58 min

Teine poolaeg on seni koosnenud peamiselt natuke uimasevõitu keskväljaheitlusest

58 min

Mängust lahkuvad Henri Anier, Siim Luts ja Aleksandr Dmitrijev

63 min

Tänasel mängul on 3692 pealtvaatajat

63 min

Taavi Rähn tõmbab viimase kaitsjana vastase maha ja saab punase kaardi!

63 min

Taanlasest kohtunik ei kõhelnud, Valgevenel lisaks karistuslöök paarikümnelt meetrilt

63 min

Tarmo Rüütli saadab Alo Bärengrubi ja Tihhon Šišovi sooja tegema

63 min

Hetkel tegutseb teise keskkaitsja kohal Vunk

67 min

Kisliak virutab kaugelt võimsalt peale ja latt väriseb

67 min

Tagasipõrkunud palli saadb Balanovich kõrgelt üle värava, kuid ta oli ka suluseisus

67 min

Valgevene poolel on platsile tulemas nende kuulsaim mängumees, Arsenalis ja Barcelonas pallinud Aliaksandr Hleb

70 min

Lisaks Hlebile tuleb platsile ka Vitali Radzionau

80 min

Sidorenkov eksib kaitses ja Valgevene lööb 2:0

80 min

Eesti vahetab, Tihhon Šišov tuleb mängu

Värava autoriks Radzionau

81 min

Vassiljevi karistuslöök lendab üle värava

84 min

Sander Puri lahkub, mängu tuleb Alo Bärengrub

88 min

Valgevenel on suurepärane võimalus teha 3:0, kuid Kotenko tõrjub ilusti alt nurgast

90 min

Kohtunik lisab mängule kolm minutit

90 min

Kohtunik annab lõpuvile!

Eesti koondise algkoosseis: Pavel Londak, Enar Jääger, Taavi Rähn, Igor Morozov, Dmitri Kruglov, Sander Puri, Aleksandr Dmitrijev, Konstantin Vassiljev, Siim Luts, Henri Anier, Kristen Viikmäe.

Vahetusmängijad: Sergei Pareiko, Artur Kotenko, Tihhon Šišov, Alo Bärengrub, Andrei Sidorenkov, Martin Vunk, Vladimir Voskoboinikov, Rimo Hunt.

Postimees.ee toob kell 20.00 algava kohtumise käigu lugejateni.