Kangur ja Siena võitsid põnevuslahingus Roomat ja asusid finaalseeriat juhtima

Kristjan Kangur (vasakul).
Kristjan Kangur (vasakul). Foto: SCANPIX

Kristjan Kangur ja Siena Montepaschi võitsid Itaalia korvpallimeistrivõistluste finaalseeria kolmandas mängus 89:81 Rooma ACEA meeskonda ja asusid nelja võiduni peetavat seeriat 2:1 juhtima.

Kangur mängis täna 19 minutit, viskas kaks punkti, tegi neli viga, võttis viis lauapalli ja andis ühe korvisöödu. Võitjate parimana viskas Bobby Brown 23 punkti.

Umbes neli minutit enne mängu lõppu oli Siena 7-punktilises kaotusseisus 68:75, kuid võimsa lõpuga suudeti mäng oma kasuks pöörata. Kangur lõpu eel enam platsil ei viibinud.

-

35:33 Umbes neli minutit poolajani. Mäng jätkub tasavägiselt ja ilma Kangurita. Rooma poolelt teab head mängu Datome, kelle arvel on juba 14 punkti

-

39:37 Sienal pole keegi veel kahekohalise punktiarvuni jõudnud. Hackett 9, Brown 9, Janning 6, Moss 4, Ortner 4, Carraretto 3, Eze 2, Sanikidze 2.

-

49:48 Viis minutit enne kolmanda veerandi lõppu on Siena omakorda ühega pealKangur on maha võtnud kolma lauda ja teinud kaks viga

-

53:48 Kanguri esimesed kaks punkti suurendavad Siena edu viiele punktile

-

55:55 Kolm minutit kolmanda veerandi lõpuni

-

Siena poolelt on seni kahekohalise punktisummani jõudnud Eze, kes on teinud ka neli isiklikku viga

-

Siena võidab nelja võiduni peetava finaalseeria kolmanda mängu ja asub seeriat 2:1 juhtima! Lõppseis 89:81.

-

Kangur mängis võitjate poolel täna 19 minutit, viskas kaks punkti, tegi neli viga, võttis viis lauapalli ja andis ühe korvisöödu.

Kaks esimest mängu peeti Roomas, kuid tänane vastasseis toimub Siena koduväljakul. Avakohtumise võitis Kanguri meeskond 85:76, kuid teises jäädi 62:67 pealinlastele alla.