Siena võitis taas ja on lähedal Itaalia meistritiitlile

Kristjan Kangur (vasakul) finaalseerias Rooma ACEA vastu.
Kristjan Kangur (vasakul) finaalseerias Rooma ACEA vastu. Foto: SCANPIX

Itaalia korvpallimeistrivõistluste finaalseeria neljandas kohtumises alistas Eesti koondislase Kristjan Kanguri koduklubi Siena Montepaschi koduväljakul 81:71 Rooma ACEA. Siena asus nelja võiduni mängitavat seeriat 3:1 juhtima ja vajab meistritiitliks veel ühte võitu.

Kangur teenis täna mänguaega 22 minutit ja viskas selle aja jooksul kaks punkti (2p 1/3, 3p 0/1), võttis kolm lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Võitjate kasuks viskasid Daniel Hackett 16, David Moss 15 ja Bobby Brown 14 silma. Kaotajatele tõi Luigi Datome 17 punkti.

Finaalseeria viies kohtumine peetakse 19. juunil Roomas.

-

Kangur viibis väljakul terve esimese poolaja ja selle aja jooksul viskas ta kaks punkti (2p 1/2, 3 p 0/1), Siena parimana on Ortner visanud seitse silma

-

Esimese veerandaja järel võetakse Kangur puhkama

-

13 minutit mängitud ja Siena juhib 25:23

-

Teine veerandaeg on jõudnud poole peale ja Siena juhib 28:26

-

17 minutit mängitud: Siena juhib 35:30

-

Viimastel minutitel on põhiliselt Siena ridades skoori eest hoolitsenud Bobby Brown, kelle arvel on praeguseks 12 silma

-

Terve esimese veerandaja mänginud Kangur ei ole teisel veerandajal veel platsile saanud

-

Üks minut enne teise veerandaja lõppu juhib Siena 37:32

-

Teise veerandaja järel juhib Siena 39:37

-

Kangur teisel veerandajal väljakule ei saanud ja tema arvel on endiselt kaks punkti, Siena resultatiivseim on olnud Brown 12 silmaga

-

Kolmas veerandaeg läheneb lõpule: Siena juhib 57:54

-

Kangur on praeguseks väljakul viibinud 19 minutit, Eesti koondislase arvel on endiselt kaks silma

-

Mäng läbi! Siena teenis 81:71 võidu ja juhib nelja võiduni mängitavat seeriat mängudega 3:1!